Regio Karnet - promocyjna oferta PKP

PKP nie rozpieszcza nas nadmiarem ofert promocyjnych. Tym bardziej warto skorzystać z tych, które są dostępne. Jedna ze spółek, PKP Przewozy Regionalne oferuje REGIO Karnet. Ze zniżek w ofercie można korzystać jeszcze do 28.12.2007.

REGIO Karnet to imienny bilet uprawniający do wielokrotnych przejazdów wszystkimi pociagami objętymi ofertą w ciagu trzech, dowolnie wybranych przez pasażera, dni. PKP Przewozy Regionalne zaproponowała trzy terminy, w których ważna była/jest oferta. W tym roku taniej można pojeździć jeszcze od 29.10 do 28.12.

Z imiennego REGIO Karnetu może skorzystać osoba, która nie korzysta z innych promocji spółki PKP. Za jedyne 120 zł przez trzy wybrane dni można do woli podróżować pociągami osobowymi i pośpiesznymi PKP Przewozy Regionalne w dowolnej klasie (wyjątkiem są pociągi objęte specjalną taryfą, np. Pociąg Papieski). Na przejazdy w proponowanej ofercie nie obowiązują żadne inne ulgi.

Karnety można kupić wyłacznie w kasach biletowych, a szczegółowe zasady korzystania z karnetu oraz ewentulanych zwrotów znajdują się pod adresem: http://www.pr.pkp.pl/code/glowna.php?ID=1200&wersja=pol&TSID=1451&nav=B

Ja zamierzam skorzystać z oferty i napiszę czy było warto!

0 Komentarzy

Dodaj komentarz